مشاوره تولید قطعات

در صنعت لاستیک با توجه به افزودنی های متنوع و طیف وسیع کاربری های متفاوت بنا به درخواست مشتری آمیزه های بسیار زیاد و متنوعی از یک پایه لاستیکی آماده و استفاده می گردد، به طور مثال چندین فرمولاسیون مختلف از امیزه ی NBR و همچنین آمیزه CR و ... در تولید قطعات فوق الذکر استفاده گردیده است که به اختصار خواص پایه یکی از آن آمیزه ها را بررسی می‌کنیم. لاستیک نیتریل NBR که لاستیک نیتریل - بوتادین نیز نامیده می شود، یک لاستیک سنتزی مقاوم در برابر روغن است که از یک کوپلیمر اکریلونیتریل و بوتادین ساخته شده است.
به طور کلی این آمیزه ها در تولید محصول با کاربری در دمای بالا و مجاورت با حلال های نفتی بسیار پرکاربرد هستند. اخیرا با توسعه خطوط تولید و مواد اولیه وارداتی و به کارگیری پرسنل مجرب دستور کار قرار داده است.

فرم مشاوره تولید قطعات

برای تولید محصولات و قطعات سفارشی بر پایه سیلیکون یا لاستیک نزد آرون بسپار، درخواست خود را ثبت نمایید تا کارشناسان فروش شرکت با شما در تماس باشند و پس از برآرود حدودی تیراژ و مشاوره در زمینه تولید؛ هماهنگی‌های لازم را با شما عزیزان به عمل آورند؛ در نظر داشته باشید تکمیل این فرم فقط به منزله ثبت اولیه سفارش است و برای مراحل بعدی کارشناسان آرون بسپار با شما در تماس خواهند بود.
با ما در تماس باشید...

ورودی نامعتبر

ورودی نامعتبر

ورودی نامعتبر

ورودی نامعتبر

ورودی نامعتبر

ورودی نامعتبر

logo-samandehi

ارتباط با ما

تلفن: 02157416017

همراه09128162036

کد پستی: 3313193775

احمدآباد مستوفی، سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران

آرون بسپار

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آرون رایا بسپار می‌باشد.