واشر لاستیکی

امروزه استفاده از قطعات لاستیکی و پلاستیکی در اکثر لوازم مصرفی و ابزار صنعتی به چشم می خورد و یکی از مهمترین آنها واشرهای لاستیکی می باشد که در انواع مختلف گسکت (اشکال اختصاصی)، واشر تخت، Tseal، Cring و ... موجود می باشند. واشرها یا گسکتهای لاستیکی در لوله کشی‌های مخازن و پروژه های مربوط به آب نیز کاربرد دارند. نوع مسطح این گسکتها می تواند از ورق لاستیکی بریده شوند. مدل تقویت شده با رینگ فلزی برای فشارهای بالا مناسب می‌باشد. در نوع تقویت شده می توان با جایگزین نمودن بخش لاستیکی از رینگ فلزی به دفعات استفاده نمود.

واشر هلالی کارتل

کارتل خودرو قسمتی از موتور و محفظه ای است، پر از روغن تا میل لنگ و یاتاقان بتواند در آن شرکت کند (یعنی مخزن نگهداری روغن است. در آنجا میل لنگ و تمامی قطعات خنک شده و از گرمای آنها کاسته می شود که این نوعی از خنک کاری نیز محسوب می شود. کارتل ماشین در اصل محلی است که تمامی روغن های موجود در موتور به سمت آن سرازیر شده و می توان گفت بیش از ۹۰٪ روغن آنجا جمع می شود. اگر فرض کنیم که این وسیله مشکلی پیدا کند، یا واشر(های) آن بسوزد یا خاصیت آب بندی خود را از دست بدهد، روغن داخل آن تخلیه می شود. تا 60 ثانیه اول موتور مشکلی برایش پیش نمی آید، اما بعد از 60 ثانیه قطعات داغ می شود و روغن می سوزد، اینجاست که آسیبها نمایان می شود. واشرهای سیلیکونی با ساختار مقاوم در برابر حرارت و منعطف خود باعث آب بندی مناسب کارتل خودرو و جلوگیری از نشت روغن می شوند. نقشه کشی و ساخت قالب این واشرها نیز مانند سایر قطعات تولیدی آرون موتور بوسیله ی دقیق ترین دستگاه ها و استانداردها انجام می پذیرد.
مناسب برای پراید صبا، نسیم،111، 131، 132 و 141

واشر درب سوپاپ xuv

واشر هلالی کارتل پراید

واشر هلالی کارتل صبا

واشر هلالی 111

واشر منیفولد

آرون بسپار تولید کننده انواع واشر منی فولد خودروهای داخلی (پژو XU7، تیبا و ...)با قابلیت تولیددر تیراژ بالای روزانه و تحویل به مشتریان و همکاری با تولید کنندگان و صاحبان برند می باشد.

واشر منیفولد

واشر منیفولد پژو 206

واشر منیفولد xu7

واشر منیفولد 1800 سی سی

واشر منیفولد گازسوز

واشر منیفولد 405

واشر منیفولد سمند

واشر منیفولد پژو پارس

واشر منیفولد سمند گازسوز

logo-samandehi

ارتباط با ما

تلفن: 02157416017

همراه09128162036

کد پستی: 3313193775

احمدآباد مستوفی، سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران

آرون بسپار

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آرون رایا بسپار می‌باشد.