خدمات کارگاهی

آرون بسپار در مواردی که نیاز به طراحی و پایه ریزی از ابتدا جهت ایجاد یک کاربری جدید برای مصرف مد نظر صاحب اندیشه وجود داشته باشد، تیم آرون بسپار پس از مشاوره و بررسی و امکان سنجی انجام فرآیند برای اجرا و تولید محصول مد نظر اقدام خواهند نمود. آرون بسپار با بهره مندی از تیم متخصص و تحصیل کرده و استفاده از دانش روز و انجام آزمون های معتبر بر روی نمونه های تولیدی و همچنین در اختیار داشتن امکانات آزمایشگاهی وسیع در بخش کنترل کیفی، تحقیق و توسعه و ... و پل ارتباط صنعت با علم از طریق پژوهشگاه های تایید شده و دانشگاه های معتبر امکان مهندسی، مهندسی معکوس، طراحی و تولید انواع قطعات پلیمری و همکاری با معتبرترین، به روزترین و دقیق ترین تیم های قالب سازی های ایران آماده همکاری با صنعتگران برای تولید محصول به صورت ضربی و یا پلسه گیری حرفه ای محصولات و کامپاندینگ می باشد.

کامپاندینگ لاستیک

کائوچو و مواد افزودنی و عامل(های) پخت اجزای یک آمیزه لاستیکی یا کامپاند کائوچویی هستند. مواد افزودنی نقش مهمی در رشد صنعت لاستیک داشته اند. یک محصول لاستیکی معمولی شامل حداقل یک کائوچو یا لاستیک و انواع مختلف مواد افزودنی مانند پرکننده ها، نرم کننده ها، رنگ های مختلف، تثبیت کننده ها و... و همچنین سیستم پخت مناسب می باشد.
5 ماده اصلی در فرمول کامپاند لاستیک وجود دارد و هر یک از آنها بصورت بخش از صد  (phr)اندازه گیری می شوند:
الاستومر (کائوچو یا لاستیک)، پرکننده (کربنات، دوده، سیلیس و ...)، محافظ (دوده، ضدشعله، ضد الکتریسیته ساکن و ...)، کمک فرآیند (روغن ها و روان کننده ها)، سیستم پخت (گوگردی، پراکسیدی و ...)

NBR

SBR

PBR

CR

EPDM

FKM

واشر درب سوپاپ xuv
واشر درب سوپاپ xuv

پلیسه گیری محصولات پلیمری

آرون رایا بسپار علاوه بر تولید انواع محصولات لاستیکی (کائوچویی)، آماده است با روش های مختلف همچون از طریق دستگاه دیفلاشینگ و... محصولات پلیمری شما را به صورت حرفه ای پلیسه گیری کند.

تولید ضربی محصولات

آرون بسپار با بهره مندی از تیم متخصص و تحصیل کرده و استفاده از دانش روز و انجام آزمون های معتبر بر روی نمونه های تولیدی و همچنین در اختیار داشتن امکانات آزمایشگاهی وسیع در بخش کنترل کیفی، تحقیق و توسعه و ... و پل ارتباط صنعت با علم از طریق پژوهشگاه های تایید شده و دانشگاه های معتبر امکان مهندسی، مهندسی معکوس، طراحی و تولید انواع قطعات پلیمری و همکاری با معتبرترین، به روزترین و دقیق ترین تیم های قالب سازی های ایران آماده همکاری با صنعتگران برای تولید محصول به صورت ضربی می باشد.

واشر درب سوپاپ xuv

logo-samandehi

ارتباط با ما

تلفن: 02157416017

همراه09128162036

کد پستی: 3313193775

احمدآباد مستوفی، سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران

آرون بسپار

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آرون رایا بسپار می‌باشد.