اورینگ

اورینگ ها واشر های آب بندی و درز بندی می باشند که سطح مقطع O شکل دارند و موارد مصرف متنوعی در تمامی صنایع دارند و عمده کاربرد آنها جلوگیری از نشتی بخارات و سیالات مختلف می باشد. اورینگ ها با توجه به محیط و شرایط کاربری آنها از مواد اولیه متفاوتی ساخته می شوند؛ به طور مثال در برخی موارد اورینگ باید مقاومت در برابر روغن و بخارات آن را داشته و دارای کارکرد در دمای بالا نیز باشد. همچنین اورینگ ها به نسبت محل جایگذاری توانایی تحمل فشار بالا را دارند. پس از نصب صحیح، اورینگ  دچار چند درجه فشردگی اولیه می شود و سپس با خاصیت ارتجاعی خود موجب آب بندی می گردد.  

اورینگ سیلیکونی

 اورینگ های تولید شده در آرون بسپار با توجه به دارا بودن شرایط استاندارد تولید و انجام آزمون های متعدد تایید محصول و کنترل کیفیت در صنایع مختلف نظیر استاندارد خودرویی (خودروساز)، پزشکی، بهداشتی و ... این امکان را برای مصرف کنندگان فراهم آورده است تا از یک قطعه با طول عمر، کیفیت و کارکرد بیشتر استفاده نمایند.

اورینگ دور بوش پیستون Volvo F12

اورینگ دور بوش پیستون پژو

اورینگ دور بوش پیستون XU7

اورینگ پایه فیلتر روغن 207

اورینگ درب روغن پژو

اطلاعات تکمیلی

آرون بسپار پس از اخذ استاندارهای شرکت های تولید لوازم خودرو موفق به تولید اورینگ راهنما کوچک و بزرگ برای تمام خودروهای ساخت داخل کشور، اورینگ درب روغن پژو 405، اورینگ پایه فیلتر روغن 206 و اورینگ آب بندی پیچ سر واشری خطر سوم 207 شده است.

اورینگ راهنما کوچک و بزرگ

اورینگ آب بندی پیچ سر واشری خطر سوم 207

اورینگ درب روغن پژو 405

اورینگ پایه فیلتر روغن 206

اورینگ دور بوش پیستون سمند

logo-samandehi

ارتباط با ما

تلفن: 02157416017

همراه09128162036

کد پستی: 3313193775

احمدآباد مستوفی، سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران

آرون بسپار

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آرون رایا بسپار می‌باشد.