واشر درب سوپاپ

درست در بالای سر سیلندر قسمتی به نام واشر سوپاپ قرار دارد. واشر سوپاپ که گاهی به آن روکر نیز می گویند، جزء قطعات مهم موتور است که یک جزء پلاستیکی یا فلزی است که به بالای سر سیلندر پیچ می شود. شکاف بین درپوش سوپاپ و سر سیلندر توسط یک واشرسوپاپ مهر و موم شده است. کل تنظیمات روغن را در داخل موتور نگه می دارد که برای سلامت کلی و عملکرد موتور مهم است.
هنگامی که واشر سوپاپ ترک خورده یا شل می شود، روغن به بیرون نشت می کند. وقتی روغن کافی در موتور وجود نداشته باشد، موتور در نهایت خود تخریب می شود.

واشر درب سوپاپ XU7

یکی از مکانهای متداول برای نشست روغن در موتور، همواره درپوش سوپاپ در بالای موتور بوده است. برای آب بندی این درپوش سوپاپ ها از واشرهای تخت ساخته شده از چوب پنبه یا لاستیک استفاده می کنند. این واشر دقیق به طور خاص برای درپوش سوپاپ موتور XU7 با حجم موتور ۱۸۰۰ سی سی طراحی شده است. ساختار سیلیکونی باعث می شود که واشر خیلی بیشتر از واشر چوب پنبه ای در دماهای بالا مقاومت داشته و خورد نشود و آب بندی بهتری داشته باشد. زبانه های موقعیت یابی گسترده، مقاومت بیشتری نسبت به زبانه های سابق برای مقاومت در برابر فشار و خلا در موتورهای خشک مخزن ایجاد می کنند نقشه قالب سازی قطعه واشر درب سوپاپ XU7 با استفاده از روش ها و ماشین آلات روز قالب سازی و دقت و کیفیت بالا به کمک بهترین تیم های قالب سازی کشور انجام پذیرفته است.

واشر در سوپاپ 405

واشر در سوپاپ 206

واشر در سوپاپ سمند

واشر در سوپاپ پراید

واشر در سوپاپ یورو 4

واشر در سوپاپ پژو 2000

واشردر سوپاپ تیبا

واشر در سوپاپ پارس

واشر در سوپاپ کوییک

واشر درب سوپاپ xuv

اطلاعات تکمیلی

آرون بسپار تولید کننده انواع واشر درب سوپاپ خودرو (تولید ملی) با قابلیت تولید مستمر ماهانه آماده همکاری با شما و انواع میزان تولیدات خواهد بود.

واشر در سوپاپ 1800 سی سی

واشر در سوپاپ پژو پارس

واشر در سوپاپ پژو 405

واشر درب سوپاپ ریو

واشر درب سوپاپ پیکان

واشر درب سوپاپ زانتیا

واشر در سوپاپ تیبا

واشر در سوپاپ پراید

واشر در سوپاپ پژو 207

logo-samandehi

ارتباط با ما

تلفن: 02157416017

همراه09128162036

کد پستی: 3313193775

احمدآباد مستوفی، سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران

آرون بسپار

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آرون رایا بسپار می‌باشد.