سیلیکون بهداشتی

به طور کلی آمیزه های سیلیکون در تولید محصول با کاربری در دمای بالا و مجاورت با حلال های نفتی بسیار پرکاربرد هستند. اخیرا با توسعه خطوط تولید و مواد اولیه وارداتی و به کارگیری پرسنل مجرب و متخصص آرون بسپار محصوالت بهداشتی و آشپزخانه ای را نیز در دستور کار خود قرار داده است.جهت حفظ سلامتی مصرف کنندگان برای تولید این محصولات از مواد اولیه و عامل پخت و افزودنی های مجاز و استاندارد استفاده می گردد.

سیلیکون غذایی

از سیلیکون فود گرید برای ساخت قالب سیلیکونی استفاده میشود که در بسته بندی های متفاوت عرضه می گردد. این سیلیکون در حالت عادی مایع است رنگ سیلیکون فود گرید یا گرید غذایی عموما به صورت یخی رنگ می باشند که با افزودن جزء دوم به جزء اول در مدت زمان مشخص و معینی خشک شده و آماده قالبگیری می شوند. جهت ساخت قالب برای مواد غذایی اعم از قالب های کیک، شیرینی و یا قالب هایی که مقاومت حرارتی بالایی باید داشته باشند از نوع سیلیکون فود گرید و یا بهداشتی استفاده می گردد

قالب کیک و ژله

قالب یخ طرح دار

زیر قابلمه ای

دستگیره قابلمه

لیسک و قلمو

سیلیکون مدیکال

واشر درب سوپاپ xuv

سیلیکون بهداشتی

سیلیکون بهداشتی در حالت عادی دارای رنگ شفاف و مقاومت مکانیکی و حرارتی بالاتری نسبت به نمونه های صنعتی است. جهت تولید محصولات با سیلیکون بهداشتی و با قیمت مناسب از آرون بسپار با ما در تماس باشید.

logo-samandehi

ارتباط با ما

تلفن: 02157416017

همراه09128162036

کد پستی: 3313193775

احمدآباد مستوفی، سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران

آرون بسپار

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آرون رایا بسپار می‌باشد.